Jak pomóc dziecku zasypiać wieczorem?

Witam, jestem mamą 3 miesięcznej córeczki. Od trzech tyg. mamy problem z zaśnięciem. Córeczka mimo zmęczenie nie chce zasnąć, okropnie płacze, pręży się i wygina. Kiedy już uda mi się córeczkę ułożyć do snu, to śpi różnie od 1-3 godz., ale to naprawdę teraz jest różnie ponieważ sama się wybudza przez intensywne kręcenie główką prawo lewo oraz machanie rączkami i nóżkami!!! Wcześniej to znaczy tak do ukończenia 2,5 m-ca córeczka spała mi bardzo ładnie i budziła tylko na karmienie. Przeczytałam już tyle inf. w internecie, że już sama nie wiem, które są prawdziwe??? Pediatra nie potrafiła mi pomóc i dała mi skierowanie do neurologa, ale czy to konieczne??? W dzień nie mam takich z córeczką problemów bo ładnie mi zasypia w ramionach podczas karmienia, ale gdy tylko chce ją odłożyć do łóżeczka od razu się wybudza. Zbawienie przychodzi co dziennie o g. 12 , kiedy to wychodzimy na spacer. W wózku potrafi mi przespać nawet 5 godz. To jest jedyny taki czas w ciągu dnie, kiedy córeczka słodko śpi, a ja mam czas dla siebie.

Lek. Tomasz Budlewski

A córeczka jest karmiona piersia ? Jak wyglada karmienie w ciągu doby? Jaki pokarm ? Jakie wypróżnienia i jak często ? Wskazana wizyta u pediatry ponownie lub doradcy Laktacyjnej