Jak pomóc dziewczynie z depresją poporodową?

witam. Moja już była dziewczyna zmaga sie chyba cały czas z depresją poporodową chociaz nie wiem czy to dobra nazwa. urodziła martwego synka w 6 miesiącu ciąży nie pozbierałą sie do dzisiaj i odcina sie od pomocy jak do niej dotrzeć gdzie z nią pójść w bydgoszczy.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza