Jak pomóc kobiecie po kilku zabiegach, radioterapii i ze stomią?

Proszę o pomoc : żona po kilku zabiegach , radioterapii , stomia, po stomii cukrzyca, kolejna operacja na jelita zakażenie czyli sepsa, wypis do domu bez pomysłu na leczenie od dwóch miesięcy u żony spadek wagi. brak apetytu ogólne osłabienie proszę o info gdzie i kto mógłby pomóc w domu to tylko wegetacja , lekarze rodzinni i diabetolog rozkładają ręce, może państwo dadzą promyk nadzieji. Dziękuję.

Lek. Paweł Szadkowski

Powinni państwo pozostawać pod opieką lekarza onkologa, który powinien pokierować państwa w odpowiednią stronę i zalecić leczenie adekwatne do stanu pacjentki. Postępowanie zależy od stopnia zaawansowania nowotworu oraz stanu klinicznego pacjenta. Na podstawie pana opisu nie można doradzić nic więcej ponieważ brak jest dokładnych informacji o pacjentce i jej chorobie podstawowej.