Jak pomóc kobiecie po stracie dziecka?

dzien dobry moja byla dziewczyna chciala miec dziecko zemna jak zaszla w ciaze powiedziala mi ze nie chce i pojechalismy do lekarza wziela tabletke 72 godziny po.puzniej ja chcialem dziecko zaszla w cioze i teraz nie jestesmy razem.nie wiem co czuje ale taka moze zal ze usunela moje dziecko zle sie czuje z tym

Dzień dobry!

Czy chce Pan pomóc byłej partnerce (chociaż nie wiemy, czy ona tego potrzebuje) czy sam chciałby Pan otrzymać takie wsparcie i pomoc?
Zachęcam do osobistej konsultacji z psychologiem w Pana miejscu zamieszkania.

Pozdrawiam!

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, porozmawiać o swoich odczuciach. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/, lub może skorzystać Pan z pomocy w prywatnym gabinecie. Jeżeli potrzebuje Pan dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl