Jak pomóc mężowi, który jest agresywny?

Witam Proszę o poradę jak pomóc mężowi który jest agresywny w stosunku do mnie dla innych jest miły i grzeczny ale do mnie również ich obraża . Nie uderzył mnie jeszcze ale strasznie przeklina i stale krzyczy na mnie właściwie to ryczy nic mu się nie podoba ,jak słońce świeci ,deszcz pada lub cokolwiek bym nie zrobiła zaraz wpada w furię. Im bardziej jestem pokorna tym agresja się nasila . Na początku była to agresja raz do roku a w tej chwili co drugi dzień i w końcu może dojść do bic

Witam,
czy mąż dostrzega problem i chce się zmienić? Wydaje mi się, że to jest problem dla Pani a nie dla męża. Nie można pomóc komuś, kto nie chce pomocy. Proszę pomyśleć o sobie. Jak się Pani czuje w takim związku. Zachęcałabym Panią do wizyty u psychoterapeuty.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Witaj. Masz kilak rozwiązań w zależności od tego co chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz pomóc mężowi (wam obojgu) to udajcie się na terapie dla par. Jeśli natomiast agresja jest w takim stopniu, że uniemożliwia normalnie funkcjonowanie - odejdź od niego. Informuj policję a w wypadku braku radzenia sobie zgłoś informację do MOPSU.

Jest jeszcze telefon zaufania, który również możesz wykonać. Nie żyj w ten sposób.