Jak pomóc mężowi, który ma problemy ze snem?

witam, mój mąż ma 28 lat. Od jakiegoś czasu mA problemy ze snem. Sa noce kiedy spi twardym snem a sa noce kiedy spi tylko 4/5 h ponieważ na zmiane zajmujemy się dzieckiem. Zwykle po takiej nocy nie może zasnąć kreci się po mieszkaniu jaky czegos szukal i ma urojenia widzi rzeczy których nie ma podam przykład..kiedyś stal przez 2 godziny na korytarzu i mnie obserwowal jak spie , wbiegl mi do lozka i mnie o cos oskarzal ze cos widzi. oskarza mnie o cos ze cos robie kiedy ja w tym czasie tak naprawdę spie . mamy małe dziecko i się boje, nie chce tak zyc . wiem ze państwo nie wystaia diagnozy ale proszę chociaż o odpowiedz ... ja nie chce tak zyc .

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

W odpowiedzi na niepokojące Panią symptomy, występujące u Pani Męża (które mogą niepokoić) - są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605