Jak pomóc mężowi z problemem alkoholowym?

Prosze jak pomoc mezowi ktory pije prawie codziennie i nie przyjmuje do wiadomosci ze ma problem alkoholowy . Wypicie dla niego pare piw to nie jest jednoznaczne z tym ze jest pod wplywem alkoholu . Zadne prosby przestania picia nie daja rezultatu . Prosilam zeby poszedl na leczenie ale on mowi ze nie ma zadnego problemu co robic Maz ma 38 lat

Dzień dobry,

Proszę SAMEJ udać się do Poradni Leczenia Uzależnień, w której również oferowana jest pomoc dla bliskich osoby uzależnionej.