Jak pomóc mojej córeczce?

Witam! Moja 5letnia córka od kilku miesięcy nie chce spać w swoim pokoju, twierdzi, że się boi, budzi się w nocy i przychodzi do nas spać. Fakt, ze od września poszła do przedszkola, co ją bardzo zestresowało. Bardzo trudno było jej się zaadopotować. Jest dzieckiem nieśmiałym, krępuje sięnowych osób, choć lubi bawić sie z dziecmi. Jednak kiedy ma powiedziec dzien dobry lub do widzenia, czy odpowiedziec na pytanie to zamyka sie w sobie! Jak zrozumiec dziecko i jak mu pomoc!?

Witam,

zachęcam do konsultacji w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej lub u psychologa pracującego z dziećmi.
Pozdrawiam serdecznie