Jak pomóc mojemu mężczyźnie, który ma problem z utrzymaniem wzwodu?

Mój partner ma 32 lata i jest ogólnie zdrowy, ja jestem o rok starsza i też jestem zdrowa. Problem dotyczy utraty wzwodu podczas stosunku. Gdy się pieścimy wszystko jest ok, członek jest bardzo twardy, ale dochodzi do zbliżenia to w trakcie (po tym jak osiągnę orgazm) wiotczeje. Podczas pieszczot i zbliżeń jestem bardzo wilgotna. Gdy pieszczę partnera oralnie nie dochodzi do wytrysku. Osiąga wytrysk tylko przy masturbacji - robi to od dłuższego czasu. Z poprzednimi partnerkami też miał kłopot tego typu (mijał po jakimś czasie). Okazuję mu miłość, zaufanie i zrozumienie. Jak mogę mu pomóc? Czy są jakieś pozycje lub techniki utrzymujące wzwód? Bardzo proszę o pomoc. Ta sytuacja bardzo deprymuje mojego mężczyznę i boję się, że zacznie unikać zbliżeń.
KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Zachęcam Państwa do wizyty u seksuologa. Problemy partnera mają również wpływ na Pani samopoczucie. Wspólna praca nad problemami pod okiem specjalisty może pozwolić Państwu na znalezienie rozwiązania w tej sytuacji. Będzie to również pomoc przy poprawie jakości życia seksualnego.

Pozdrawiam