Jak pomóc mojemu synowi?

Syn ma 24 l do tej pory nie mial kontaktu stosunku z kobieta oprocz pirszczat kobiety go pociagaja na 100%al od 3 dni prawie nie je nie spi mowi ze od kilku lat mysli teraz te mysli sie nasilily ze wzbrania sie broni sie ale kreca go chlll tez mezczyzni jednak jak pomysle ze mialoby cos byc nie dobrze mu sie robi powiedzial ze mial mysli samobojcze ale poki co boiler sie smierci nie chce z nikim obcym rozmawiac nawet przez tel na ile moglam wsparlam boje sie o niego Sam s nie poradzi prawdopodobnie jest bi ale odrzuca to od siebie niewiem jak mu ponoc boje sie o niego

Sytuacja inicjacji seksualnej i określenia tożsamości płciowej jest kwestią indywidualną i w dzisiejszych czasach rozchwiana przez wiele czynników. Dobrze,że ma Pani tak bliski kontakt z Synem i wie Pani o jego rozterkach. Jego napięcie może wynikać zarówno z czynników biologicznych (gospodarka hormonalna,mineralna,inne czynniki zdrowotne), psychologicznych (potrzeba bliskości,zrealizowania siebie w roli mężczyzny,niska samoocena,doświadczenia z obserwacji,wcześniejsze metody zaspokajania popędu,itp.) oraz społecznych (presja grupy,poglądy znaczących dla syna osób). Myślę,że warto uspokoić syna i odczarować mit pierwszego stosunku jako jedynego decydującego o całej życiowej drodze. Warto zwrócić uwagę,dlaczego dotąd z dziewczętami kończyło się na pieszczotach,dlaczego dotąd nie zdecydował się na dalsze kroki. Jeżeli syn nadal będzie czuł blokadę,warto zaproponować mu spotkanie z psychologiem,co w dzisiejszym świecie staje się już normą,żeby w cztery oczy porozmawiał z synem o jego potrzebach i obawach i zaproponował odpowiednią drogę. Pozdrawiam