Jak pomóc niemowlakowi, który nieustannie jest głodny?

Moj synek w tym tygodniu konczy rok. Nie je nic procz piersi. Nie dlatego ze mu nie podaje noc wiecej tyloo dlatego ze nie chce. Butelką pluje,nie lubi zadnego rodzaju kaszy,wykreca sie i wierci. Nie chce z lyzeczki ani wiedelca ani samodzielnie. Staly pokarm to max 2 kęsy,czesto sie zdarza ze i to zwroci jesli jest minimalnie wiekszy kawalek a papek nie chce wcale. Czuje sie bezradna bo maly ciagle ewidentnie jest glodny a ni nie chce przyjmowac. Ciagle chce piersi i widac ze waga spadla.

Trzeba pokazać dziecko pediatrze żeby podstawowe badania zrobił morfologia mocz glukoza sódpotas

Jak będą ok - trzeba odstawiać od piersi kiedy sie tylko da....nie ulegać