Jak pomóc niepełnosprawnemu chłopakowi?

Drodzy Państwo,poznałam ostatnio młodego chłopaka , 21 lat. Niepełnosprawny na wózku od trzech lat poo wypadku samochodowym. dużo z nim rozmawiałam , zaczelam czytac jedo dokumentacje szpitalną gdzie wyczytalam np.o niedowładzie czterech konczyn gdzie chlopak ten swietnie radzi sobie pracując rekoma, mowi do mnie ze potrafi stanąć nawet na nogach , czuje kiedy ktos dotyka jego nóg....pomyslałam sobie zee cos tu jest nie tak , ze on potrzebuje pomocy, moze nawet mojej w postaci chociazby takiej jak ten mail...ten chlopak potrzebuje ponownej diagnozy i dobrej rehabilitacji i to wszystko . dodam jeszcze ze mieszka na wsi gdzie naprawde nie ma mu kto pomoc,,,jestem w stanie zaplacic za wszystko...zeby on tylko wstał z tego wozka. o jakiego lekarza powinnam sie zz nim udac zeby zrobiono mu wszystkie konieczne badania ? blagam pomóżcie mi

Dzień Dobry Pani,

Jestem pod wrażeniem Pani wrażliwości i rozumienia tego, co trudne - dziękuję za ten gest.

Myślę, że najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem byłaby hospitalizacja Pana, żeby była możliwość wykonania specjalistycznych badań w kierunku pogłębionej diagnostyki.

Jeśli chodzi o Szpital, to podsyłam Pani linki:
http://www.swrafal.pl/pl/o-szpitalu/jednostki-szpitalne/oddzial-rehabilitacji-neurologicznej

http://www.su.krakow.pl/o-k-ortopedii-i-rehabilitacji

Są tutaj namiary telefoniczne, gdzie będzie można dopytać szczegółowo.

Gdyby miała Pani do mnie pytania, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Życzę Pani i Panu, żeby się udało,
Irena Mielnik-Madej