Jak pomóc osobie bliskiej z podejrzeniem Schizofrenii?

Mam męża prawdopodobnie chorego na schizofrenie, był już u kilku lekarzy, w szpitalu 2 razy, jednak żadnej poprawy nie widać, jest coraz bardziej przygnębiony, ciągle myśli o tym samym, że pewna osoba wtrącając się w jego życie zniszczyła mu mózg i tym podobne, chodzimy do prywatnych lekarzy ale nie widzę żeby ktoś naprawdę chciał pomóc, czy jest ktoś kto pomoże?

Witam,

polecam Dr Krystynę Bednarską - psychiatra lub Dr Radosława Tomalskiego psychiatra/psychoterapeuta, przyjmują w Katowicach.

Pozdrawiam serdecznie