Jak pomóc osobie z silną bezennością?

Witam serdecznie. Moja mama cierpi od 7 lat na przewlekłą bezsenność, do 2017 roku brała raz w tygodniu Senzop 1 tabletkę i spała, w pozostałe dni spała po 2 godziny nad ranem. Od 2 lat ilość tabletek, które mama brała zaczęła się zwiększać, obecnie śpi fatalnie, żeby zasnąć bierze 2 tabletki dziennie, w tygodniu robi sobie jedną przerwę ale na drugi dzień czuje się strasznie słaba bo już nie może w ogóle zasnąc ani na pół godziny. Mama ma straszna depresję. Bierze Faxolet od 6 lat. Gdzie mogę szukać pomocy w szpitalach, np. w Poznaniu (jesteśmy z Gniezna). Mama już leżała w szpitalu w Gnieźnie na Dziekance w 2013 roku ale boi się tam znowu iść. Byliśmy u lekarzy zajmujących się leczeniem zaburzeń snu w Warszawie, ale niestety nie byli w stanie pomóc mojej mamie. Proszę o pomoc w nakierowaniu gdzie można szukać pomocy bo moja mama z dnia na dzień jest coraz słabsza.

Jeśli mama ma straszną depresję, to dobrze by było, aby podjęła się psychoterapii indywidualnej lub grupowej. W Poznaniu polecam Marcelinę Ptak.