Jak pomóc osobie z silnym OCD?

Mając silne OCd z którego powstał stan lękowo depresyjny i trwa ponad 6 lat(leczone),ale nie wyleczone można mieć szanse na zabieg głębokiej stymulacji mózgu we Wrocławiu?Psychiatra musi w tedy skierować?,chętnie kierują pacjentów?,jak jest taka mozliwość,to czemu nie ulżyć w cierpieniu,tym bardziej jak psychoterapia nic nie daję,a leki tylko trochę.Jestem młoda,a u mnie to genetyczne,wszyscy pedantyczni i ciągle sprzątają i depresyjni,więc silne geny są geny,niestety:(

Lek. Tomasz Budlewski

prosze udać się do lekarza psychiatry a by ustalić możliwości terapeutyczne.