Jak pomóc partnerowi z brakiem satysfakcji podczas seksu?

Mój chłopak ma 22 lata. Jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami. Mamy problem z subiektywnymi odczuciami podczas stosunku, brak "dreszczy", ogólnej satysfakcji. Brak miłości nie jest problemem, kochamy się i podobamy się sobie. Podejrzewam że u niego przyczyną jest depresja spowodowana traumą po szkole, ciągle o tym mówi mimo że minęło już 2 lata od skończenia jej. Miał też niepowodzenia z kobietami. Ja również mam stany depresyjne, ale chodzi przede wszystkim o niego. Jak mu pomóc?

Witam!
Pomóżcie sobie wzajemnie! W tym wieku problemy intymne mają zazwyczaj podłoże nerwicowe. Proszę nie mówić, że chodzi Pani tylko o niego - układ jest dobry jeżeli obie strony mają satysfakcję! Stanowisko "altruistyczne" - chodzi mi tylko o niego może zwiększać stres i budzić w partnerze poczucie winy!
Konieczna konsultacja u seksuologa, psychologa lub dobrego psychoterapeuty.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.