Jak pomóc przy sepsie po usunięciu pęcherzyka?

witam P.Doktorze bardzo prosze o pomoc moja mama poszła tylko na usuniecie woreczka ,pózniej miała jeszcz2 operacje i oczywiscie dostała sepsy w tej chwili lezy na oiomie brzuch ma zamkniety ale cały czas z brzucha sie leje ropa dzieki bogu do woreczkow.ale jest w spiaczce farmakologicznej nerki pracuja watroba pracuje a oni upieraja sie przy 4 operacji błagam o pomoc moze trzeba ja przewiezc z nowego targu błagam o pomoc bo lekarze u nas kłamia jak z nut co moze byc przyczyna po woreczku stwierdzili ze watroba krwawi musza ja operowac pozniej ze wrzod na dwunastnicy dodam ze na zabieg mama czekała w szpitalu 10 dni a nawet nie zrobili jej laparoskopii

Niestety zdarzają się takie bardzo poważne powikłania w czasie każdej operacji w tym także w czasie usunięcie pęcherzyka żółciowego. Co to znaczy, że nie wykonano laparoskopii. Laparaskopia to zajrzenie do jamy brzusznej endoskopem w czasie zabiegu. Najczęściej sam zabieg usunięcia połączony jest z laparoskopią.Proszę rozmawiać na temat stanu mamy z lekarzami, którzy leczą ją teraz. Na pewno stan, który pani opisała jest bardzo, bardzo poważny.