Jak pomóc siostrze, która ma problem z alkoholem

Dzien dobry ! A jak pomoc, jesli to siostra ma problem z alkoholem ?

Dzień Dobry Pani,

Jak najbardziej może Pani zachęcić Siostrę do podjęcia leczenia terapeutycznego.

Natomiast to Siostra powinna wyrazić taką gotowość i chęć do leczenia.
O skierowanie do Poradni leczenia uzależnień, proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu, w ramach NFZ-tu - leczenie jest bezpłatne.

Z pozdrowieniami, dla Pani i Siostry,
Irena Mielnik-Madej