Jak pomóc sobie z apatią?

Witam Od dłuższego czasu nie mam ochoty na nic, chodzenie do pracy to istna udręka. Wieczorem nie mogę zasnąć, rano nie mogę wstać. Ogólnie wielka apatia. Po pracy nie robię doslownie nic. Proszę o pomoc, co powinnam zrobić? Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza