Jak pomóc sobie z nadmiernym poceniem się dłoni?

Uciążliwa przypadłość: pocą mi sie dłonie, co mam robić? zadne środki nie pomagaja ;/

Witam , a czy wykonane były jakiekolwiek badania w tym kierunku?
Najskuteczniejszym zabiegiem na nadpotliwość jest botox- ostrzyknięcie okolic które nadmiernie się pocą.

Przede wszyskim należy zgłosić się do lekarza w celu wykluczenia przyczyn chorobowych ogólnoustrojowych. Obecnie dysponujemy kilkoma metodami w leczeniu nadpotliwości: leczenie farmakologiczne, biofeedback, jonoforeza farmakologiczna, botox oraz metoda operacyjna. Najnowsze zabiegi z wykorzystaniem mikrofal są na razie zarejestrowane wyłącznie na okolice pach.