Jak pomóc sobie z problemem z penisem?

Witam od dłuższego czasu mam problem z penisem, a mianowicie początkowo wyglądało to jak grzybica, na żołędziu był biały nalot a napletek popękany. Po leczeniu clotrimazolem objawy zniknęły i przestałem stosować lek. Po kilku tygodniach objawy wyglądają następująco napletek nie jest popękany a żołądź jest cały w podłużnych poziomych jak i pionowych "kreskach,zmarszczkach".Zdecydowałrm sie na wizytę u dermatologa gdzie dostałem pimafucort dwa razy dziennie i flucofast raz dziennie. Po pimafucorcie zrobiły mi się rany na skórze i zoledziu. Przestałem stosować i udałem się ponownie do dermatologa gdzie pani kazała mi smarować rany jak i cały żołądź pomadka do ust candi...oraz brać nadal flucofast. Po kilku dniach bez efektów narzeczona dała mi maść triderm po którym nastąpiła lekka poprawa, mianowicie rany się podgoiły ale żołądź został bez zmian dalej są "zmarszczki". Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ? Wszystko trwa około 2-3 miesiące.

Sterydy stosowane nieumiejętnie na penisie mogą powodować stany zapalne, zaczerwienienie, pęknięcia etc. Proszę więcej nie stosować pimafucortu. Co do zapalenia to rozwinął sie albo grzybiczy, albo bakteryjny, albo mieszany stan zapalny. Leczenie w zależności od kliniki, wyników etc. To juz ocenia lekarz podczas wizyty i badania .