Jak pomóc sobie z takim problemem bezsenności?

Mam problem pojsciem wczesniej spac, zazwyczaj chodze 00.00 albo ok 3.20 , kiedys chodzilem o 22 spac albo 23 h godzinie spac. Mam problemy zasypianiem tez.Chodze do szkoly ale skupiam sie na nauce chociarz nie zawsze skupiam nauce bo zmeczenie nie dosypianie biore leki ktore wspomagaja koncentracje i wspomagajace nauke a nawet ziola

Szanowny Panie,

proszę wypróbować trening autogenny Schulza-Jacobsona, który należy do najbardziej znanych metod efektywnej psychoterapii.

Proszę też zadbać o bezpośrednią konsultację u psychologa - być może jakieś nierozwiązane problemy zakłócają zdrowy sen.

Serdecznie pozdrawiam!
mgr Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl