Jak pomóc sobie ze samotnością?

od 25 lat zyje za granica, tutaj stworzylam rodzine ktora w moich oczach nie posiada zadnej wartosci. Syn ma 20 lat prowadzi swoje zycie chociaz mieszka razem z nami i jest ze mna bardzo bliski ,maz obcokrajowiec wiec inny ma poglad na swiat,co nas od siebie oddala, jest tez osoba ktora prowadzi "swoj tryb zycia" koledzy ,picie ,wypady na " dni bez zadnego uprzedzenia itp. Ja pracujaca ,dbajaca o dom ;syna ;psa . Dzisiaj mam 45 lat i zadnych przyjaciol? Jestem SAMA ,samotnosc mnie zabija ,pomocy

Witam. Szkoda, że pisze pani, że pani rodzina nie ma żadnej wartości a w tej rodzinie jest też pani syn, który jest pani bliski jak pani pisze. Większym problemem wydaje się być mąż. Trzeba szukać swojego własnego świata, włąsnych zainteresowań, znajomych i zastanowić czy taki związek pani chce mieć do końca życia.
Magdalena Brabec

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza