Jak pomóc synowi, który okradł szefową?

Witam mam problem z synem ,od jakiegos czasu mój syn zacza krasc pieniadze swojej szefowej choc mial swoje pieniadze na nic mu nie brakowalo.Oczywiscie szefowa polapala sie ze to on no i stracil prace .przyznal sie nie mógl szi wytlumaczyc dlaczego tak postapil.Czy moge mu jakoś pomóc zeby juz tego nigdy nie robil .Udać się do psychologa?

Witam,
może Pani szczerze rozmawiać z synem o tym problemie. Można skorzystać z konsultacji psychologicznej w celu odpowiedzi na pytanie co stoi za zachowaniem syna. Żeby jednak coś z tym zrobić, on sam musi mieć motywację do tego.

Witam,
wrażliwość nie jest groźna, jest cechą osobową. Jeżeli jednak przeszkadza ona Panu zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii. Podczas terapii będzie miał Pan okazję przyjrzeć się swoim uczuciom i przyczynom ich występowania.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Dzień Dobry Pani,

Myślę, że rozmowa i ewentualna praca z psychologiem, byłaby pomocna dla Pani Syna (w ramach NFZ-tu lub prywatnie).

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej