Jak pomóc synowi, który palił marihuanę przez 7 lat?

moj syn palil marihuane 7 lat dowiedzialam sie teraz ze tyle lat wiedzialam ze pali ale nie tyle ma problemy chce zucic obecnie nie pali czy sam da rade z tego nalogu wyjsc bez pomocy specjalisty nie chce isc do psychologa ma problemy ze sobo wmowil sobie ze jest on poszkodowany ze mial w zyciu zle obwinia nas jako rodzicow jak mozemy mu pomoc my mieszkamy w uk a on obecnie przebywa w polsce u swojej dziewczyny ktora tez nie wie jak mu pomoc

Dzień dobry!

Syn powinien porozmawiać ze specjalistą w Ośrodku Terapii Uzależnień. Może tam wybrać się również razem z dziewczyną, jeśli to pomogłoby mu podjąć decyzję.

Pozdrawiam!