Jak pomóc w odwyku partnera?

Od kwietnia bieżącego roku młody chłopak(18 lat) berze narkotyki ,prawdopodobnie amfetaminę. Wcześniej była to marihuana. Wielokrotnie był na tzw. detoksie, stosowanym przez samego siebie. Co zrobić by mu pomóc? Czy wysłanie go na odwyk, z dala od znajomych jest jedynym i dobrym rozwiązaniem? Proszę o pomoc, gdyż jesteśmy już bezsilni

Dzień dobry,

Proszę namówić partnera na wizytę w Poradni Leczenia Uzależnień (w ramach NFZ) w swojej okolicy, gdzie specjaliści - po osobistym zbadaniu - będą w stanie zaproponować najlepszą formę leczenia.

Mgr Patrycja Stajer

Dzień dobry
proszę skorzystać z konsultacji u lekarza Psychiatry w Poradni leczenia i terapii uzależnień,
z takiej pomocy może skorzystać osoba uzależniona ale również współuzależniona
Pozdrawiam