Jak pomóc w relacji po ślubie?

Witam. Problem dot. relacji z mezem rok po slubie. Okazalo sie ze klamie,zataja rozne sprawy. Kontakty z innymi kobietami, pozyczki chwilowki ogladanie stron erotycznych itp.na wszystko mam dowody.on nie widzi swojej winy wrecz na mnie zwala mowiac ze nie chce mu sie o tym rozmawiac ciągle. W wolny dzien wolal jechac na silownie niż spędzać czas ze mna (choć tu tez coś krecil). Od dwoch miesiecy spimy oddzielnie. On caly czas chce udawac ze nic sie nie dzieje. Prosze o rade bo nerwowo mam dosc.

Dzień dobry,

Zachęcam do konsultacji u terapeuty który zajmuje się parami i małżeństwami, a w razie stwierdzenia u Państwa takiej potrzeby podjęcia terapii. Wspólnie przy wsparciu psychologa możecie Państwo wyjaśnić sobie wiele spraw i znaleźć odpowiedzi na dręczące Panią pytania i wątpliwości dotyczące waszego wspólnego życia.

W razie wątpliwości lub pytań zapraszam do kontaktu:
jwyzykowska@vp.pl

Pozdrawiam serdecznie

Witam, proszę skorzystać z rozmowy z psychologiem, podzielić się swoimi obawami i zastanowić się nad dalszą formą pomocy. Co chciałaby Pani osiągnąć, jak powinien wyglądać według Pani związek, jakie ma Pani oczekiwania. Proszę porozmawiać z mężem czy chciałby skorzystać z takiej formy pomocy i porozmawiać z psychologiem o Państwa relacji.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl