Jak pomóc wybuchowej żonie?

Witam mam problem z zona wydaje mi sie ze ma nerwice. Czy w nerwicy zona moze mowic rozne dziwne slowa manowicie z mnie nie kocha chce sie zozwiesc i takie tam dalej. a stalo sie to w kroykim okresie zmienila zdanie o mnie. jest bardzo wybuchowa kazde zapytanie sie jej o cos ja jak i nasze dzieci koncza sie awantura i wyrzucanie mnie z domu i wymyslanie. jak moge jej pmoc bardzo mi na tym zalezy bo naprawde do tego momentu bylismy zgranym malzenstwem. podrawiam i czekam na odpowiedz

Niestety przy tak nikłej ilości informacji bardzo trudno rokować jakie są źródła takiego zachowania Pana żony. Wybuchowość i nerwowość bowiem mogą, ale nie muszą stanowić symptomów nerwicy. Proponuję namówić żonę na wspólną konsultację u psychologa - być może obecność trzeciej, bezstronnej osoby pomoże znaleźć źródło problemu i jego rozwiązanie. Powodzenia!

Dzień dobry!

Żona powinna osobiście skonsultować się z psychologiem i rozważyć podjęcie psychoterapii. Możecie Państwo także skorzystać z terapii/ konsultacji małżeńskiej.

Pozdrawiam!