Jak pomóc wymiotującej córce?

Proszę o pomoc. Córka ma prawie 6 lat. Wymioty zaczęły się o 6 rano. Do godz 8 wymiotowała jeszcze 2 razy. W ciągu dnia wymiotowała jeszcze 4 razy. Ostatnie wymioty były po 19 tej, a wcześniejsze o 15. Co jakiś czas narzeka na ból brzuszka w okolicach pępka. Co robić? Jechać do szpitala?

jeśli dziecko przyjmuje mało płynów konieczna jest konsultacja lekarza, tak czy inaczej badanie lekarskie jest niezbędne do postawienia diagnozy pozdrawiam