Jak pomóc wymiotującemu dziecku?

Jest 2 w nocy moje dziecko od 12 w nocy wymiotuje boje sie o nie ma 18 miesięcy jak mu pomuc żeby się nie odwodnił podaję mu strzykawką Orsalit jeśli chodzi o to czy zjadł coś nie świeżego to odp .brzmi nie cały dzień nic się nie działo mały ma troszkę katar gorączki tez nie miał proszę o pomoc co mogę jeszcze zrobić żeby mu ulżyć

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. W przypadku intensywnych wymiotów wskazana jest niezwłoczna wizyta w Izbie Przyjęć.