Jak pomóc żonie cierpiącej na depresję?

wita zona ma depresje bieze leki czy to jest normalne ze za wszystko mnie obwinia ma zal za jakies moje gzechy czuje nie nawis niewiem co myslec kazdy ma cos na sumieniu nie zdrada woli mnie nie oglodac co mam zrobic jak sie zachowac ale bardzo to zachowanie mnie meczy czuje sie jej nie potrzebny sex 0 staram sie nie naciskac ale ile moge czekac ja juz warjuje z braku sexu wiem egoistyczne ale tez dlatego sa probllemy co robic jak mam jej pomuc i sobie ja tak dlugo nie wyczymam kocham ja ale ran

Dzień dobry!

Warto wspólnie skonsultować się z prowadzącym lekarzem psychiatrą, aby znał ocenę sytuacji, nie tylko małżonki, ale także Pańską.
Niezbędnym elementem leczenia depresji jest także równoległa psychoterapia.
Możecie Państwo także skorzystać ze wspólnej terapii małżeńskiej.

Pozdrawiam!

Dzień dobry, po pierwsze "leczenie" lekami w państwa przypadku może być niewystarczające. Zachęcam do udania się na konsultację małżeńską do psychoterapeuty dla par. Być może oboje, a być może jedno z was rozpocznie psychoterapię. Pozdrawiam.