Jak ponownie nawiązać kontakt ze znajomymi?

witajcie Opiszę swój problem.Jestem mama dwóch chłopców ( 7 i 14 lat).Młodszy syn ma autyzm.Zrezygnowałam z pracy aby rehabilitować synka.Mąż pracuje zawodowo.Ze starszym synem mają swoje pasje.Chodzi o to,że ja nie mam koleżanek. Z nikim się nie przyjaźnię,nikt mnie nie odwiedza. Starszy syn nawet mi dokucza,że,,mama niema znajomych,,;( Jest mi źle,jestem wściekła. Zastanawiam się co się zemną stało?! Całkowicie poświęciłam się synkowi. Nie rozumiem -kiedyś byłam zapraszana wszędzie,miałam serdeczne przyjaciółki.Stanęłam w miejscu,nie wiem jak dalej wyzwolić się z tego ,,samotnego,,świata. Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi?Dlaczego zamknęłam się na ludzi?!:(

Witam, przez długi czas rezygnowała Pani z własnych potrzeb, aby zadbać o syna, o jego rozwój. Proszę pamiętać że jest Pani dobrą matką, poświęciła się Pani aby syn miał lepszy start. Przez to zapomniała Pani o sobie. Odczuwa Pani potrzebę aby zacząć wychodzić "z tego samotnego świata", jak Pani napisała. Teraz Pani jest w momencie w którym potrzebuje wsparcia innych aby ruszyć z miejsca. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, zastanowić się co chciałaby Pani zmienić w swoim życiu i jak to osiągnąć.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka