Jak poprawić barwę skóry na twarzy po przeszczepie?

Witam, około 11 lat temu miałam wykonany przeszczep skóry z ramienia na policzek (wymiary około 3 cm na 6 cm). Przeszczepiona skóra ma zupełnie inną barwę niż skóra twarzy, jest znacznie jaśniejsza. Makijaż nie jest w stanie tego zakryć. Czy są jakieś sposoby na poprawę barwy? Zabiegi kosmetyczne bądź operacje? Mam dość tłumaczenia, dlaczego mam "inną" twarz, po prostu nie chciałabym przyciągać uwagi. Przeszczep był wykonany z powodu dość brzydkiego, ropiejacego zamienia. Proszę o pomoc!

Dzień dobry,

Bardzo proszę o przesłanie zdjęć przeszczepionej skóry ma maila: mkociatyn@arsestetica.pl
Współpracuję z chirurgami plastycznymi i być może będziemy w stanie zaproponować odpowiednie zabiegu.

Pozdrawiam serdecznie.