Jak poprawić efekty operacji plastycznej uszu?

Minął miesiąc od operacji uszu. Jestem jednak niezadowolona, ponieważ uszy bardzo przylegają, wygląda to nienaturalnie, ponadto są teraz tak zrobione, że patrząc z tyłu widać grobelkę (noramlnie u innych widać jedynie obrąbek). Czy jest szansa, że np. nosząc coś za uszami zdołam je trochę "odkleić" od głowy?

Szanowna Pani,
Proszę z tym pytaniem zwrócić się do chirurga plastycznego, który Panią operował.
Gdyby jednak nie uzyskała by Pani odpowiedzi, proszę o przesłanie zdjęć
kontakt@drjaworowski.pl może będę mógł pomóc.
dr Janusz Jaworowski