Jak poprawić koloryt skóry?

Mam problem z twarza,chodzi o to ze w kazdym dniu moja skóra jest inna,np jestem w domu wstaje rano jest biała i w miare ok,10 min po obudzeniu juz nabrala koloru,i np kiedy jade gdzies po za dom moja twarz robi sie czerwona i wychodzą wszystkie blizny od pryszczy (pryszczy juz nie mam skonczyłem juz prawie leczenie izotekiem lekiem axotret ) to naprawde strasznie wygląda ,sam siebie sie brzydze ,jest jakis sposób zeby miec jeden kolor i zeby skóra nie robiła sie taka obleśna ,błagam pomocy ,

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.