Jak poprawić komfort pracy przy monitorze?

Dzien dobry. Całe dnie pracuje przy sztucznym oświetleniu bez dostępu światła słonecznego jednoczesnie obsługując monitory komputerowe. Po całym dniu pracy czuje zmęczenie oczu. Czesto źrenice sa powiększone. Jak moge poprawić komfort pracy? Czy stosować jakies okulary, krople do oczu??

Witam sprawdzić czy jest 300 luxow zgodnych z bhp. Okulary jeżeli ma Pani wadę wzroku. Krople można np Hyabak. To nie zmieni sytuacji. Nasłac kontrolę pihu. Pozdrawiam serdecznie