Jak poprawić kondycję członka?

Witam, mam kilka pytań o moim członku. 1. Jako iż przez długi okres samotności masturbowałem się każdego dnia skóra na członku bardzo się rozciągnęła i chciałbym w związku z tym pójść na zabieg w celu usunięcia zbędnej ilości która jest bardzo niekomfortowa i chciałbym zapytać czy owy zabieg jest drogi i czy ma jakieś złe skutki dla członka. 2. Przez masturbację członek brzydko pachnie nawet kilka godzin po dokładnym umyciu przez to że przez długi okres codziennie się masturbowałem wydziela nieprzyjemny zapach i chciałbym zapytać czy da się jakoś tego pozbyć nie mówiąc o myciu się w tym miejscu co kilka godzin ponieważ nie zawsze jest to możliwe. 3. Mój członek wydziela preejakulat i chciałbym się spytać czy jest jakaś możliwość zatrzymania tego procesu 4. Chciałbym zapytać czy jest jakaś możliwość bezpiecznego poprawienia wyglądu, rozmiaru członka? Z góry dziękuję za pomoc wiem ze pytania są wymagające ale również krępujące by iść prosto do lekarza. Mam 26 lat.

1. Musiałby Pana zbadac urolog aby ocenić czy skóry rzeczywiście jest za dużo.
2. Trzeba zrobić badanie wymazu z cewki moczowej
3. wydzielanie preejakulatu to normalne zjawisko
4. Proszę się konsultować z chirurgiem plastykiem