Jak poprawić kondycję skóry twarzy przy Hashimoto?

Dzień dobry, mam Hashimoto i wysokie przeciwciała, w jaki sposób mogę poprawić kondycję skóry twarzy, sucha , cienka, mam wrażenie, że kremy się nie wchłaniają . Stosowałam mezoterapię -kwas hialuronowy, osocze bagatopłytkowe ( około 5 razy). Zmieniłam dietę. Nic nie pomaga. czy cos mogę jeszcze zrobić, jakiś zabieg, żeby skóra była mniej przesuszona?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.