Jak poprawić odporność organizmu przy RZS?

Witam, co można zrobić, żeby podnieść odporność? Leczę się z powodu RZS (bez bóli stawów), aCCP 1200, RF 250. W szpitalu stwierdzono, że skoro brak objawów to nie nie jest to rzs, a problem hematologiczny, ponieważ miałam agranulocytozę (neutrocyty 0,17). Przez rok miałam robione mnóstwo badań które nic nie wykazały. W zeszłym m-cu ponowiono badanie aCCP 1400, RF 68 i odesłano do reumatologa. A ja od 2 miesięcy stale jestem chora. przeziębienie (37-38), zatoki, duszący kaszel. Co z tym zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Jesli nie ma potwierdzenia choroby hematologicznej i reumatyczne to proszę koniecznie zgłosić sie do lekatza immunologii klinicznej i reumatologa.