Jak poprawić wygląd przebarwień na zębach?

Witam, mam 25 lat i fluorozę na zębach. Jak moge poprawić wygląd przebarwien/plamek? przez KORONY I LICÓWKI straciłabym przy każdej wymianie sporą część zęba.MYślałam,że są może inne metody poprawy wyglądu i zdrowia zębów. Może wypełnianie kompozytem plamek i preparatem wyrównującym kolor? może sa inne sposoby? Zależy mi, żeby nie zeszlifowywac mocno zębow-jest to zabieg nieodwracalny,a w moim wieku, każda kolejna wymiana licówek to utrata części zęba.Mając 5o lat-nosiłabym protezę?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do stomatologa.

Bardzo trudno udzielić Pani porady bez badania lekarskiego ,w przypadku zaawansowanej fluorozy korony są jak najbardziej wskazane .Jeśli Pani zęby nie są porażone w tak zaawansowany sposób być może odbudowa kompozytem pozwoli uzyskać zadowalający efekt .Pozdrawiam