Jak poprawić złe samopoczucie?

Dzień dobry moje zle samopoczucie utrzymuje się od bardzo dawna przed nim brałam szczepionke uodparniającą gdzie występują bakterie Staphylococcus aureus, Streptococcus mitis, Streptococcus pyogenes, Streptococcus pneumoniae, Klebsiella pneumoniae, Moraxella (Branhamella) catarrhalis, Haemophilus influenzae chciałam zapytać czy jest to możliwe że mój organizm nie zwalczył którejś z nich i to ona powoduje źle samopoczucie? Przy czym podkreślę że moje wyniki krwi sa dobre, dziękuję

Witam,
jako psycholog mogę tylko napisać,że diagnoza złego samopoczucia powinna odbywać się poprzez badania zlecone na podstawie wywiadu u lekarza pierwszego kontaktu,To w aspekcie medycznym.Zachęcam jednoczesnie do wizyty u psychologa/psychoterapeuty,by znależć ich ewentualne podłoże psychiczne.To drugie podejście może w Pani wieku pomóc w rozwiązaniu wielu problemów powodujących wspomniany brak odporności.
Pozdrawiam i zachęcam.

Dzień dobry. Jeżeli wyniki nie wskazują na nieprawidłowości z obszaru medycyny, kolejnym krokiem jest diagnostyka psychologiczna. Zaburzenia nastroju to jednostka chorobowa psychologiczna, nie medyczna. Proszę skorzystać z pomocy własciwego specjalisty. Pozdrawiam.