Jak poprzez mowę ciała poznać, czy podobam się mężczyźnie?

czy jesli mezczyzna przeczesuje wlosy czesto dotyka swojej twarzy i wzroskiem uciekal oznacza ze mu sie podobam?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Co prawda większość komunikatów, które przekazujemy pochodzi z sygnałów niewerbalnych, jednak przy ich interpretacji należy pamiętać o różnicach indywidualnych. Zapytałaś, czy jeśli mężczyzna przeczesuje włosy, często dotyka twarzy i ucieka wzrokiem, to znaczy, że mu się podobasz. Jeśli mężczyzna byłby zainteresowany Tobą, to najprawdopodobniej dążyłby raczej do dłuższego i częstszego kontaktu wzrokowego, a nie uciekałby wzrokiem.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Jak najbardziej są to sygnały pozawerbalne mówiące o zainteresowaniu...

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com