Jak poradzi sobie z bólem ucha po operacji prostowania przegrody?

19.09 mialem prostowana przegrode. Bylem wtedy troszke chory, chyba przeziebienie. Po operacji doszedl bol ucha i tak boli do dzisiaj. Tydzien po operacji na kontroli powiedzialem o problemie lekarzowi. Zrobil plukanie, oczyscil i przepisal dicortineff. Nie pomoglo. 12 dni temu bylem u innego laryngologa, podczas badania bolalo tylko w srodku ucha. Podczas naciskania do okola ucha nie bolalo, przepisal rovamycine i krople na spirytusie. Nie pomoglo. Teraz boli mnie jeszcze podczas odbijania.

Prawdopodobnie Problem jest w trąbce słuchowej Proponuję konsultacje z lekarzem który operował on będzie najbardziej kompetentny w tym temacie