Jak poradzi sobie z uczuciem niepokoju?

Witam mam 24 lata od dłuższego czasu czuje leki silny niepokój, stres nerwy przyczyną ich w pewnym stopniu wiąże się to z pewnymi problemami. Przez to wszystko mam problemy w pracy na której nie mogę się skupić. Chciałam zapytać jakie są najlepsze leki na uspokojenie.

Witam Panią Serdecznie,

Proszę już nie zwlekać i skorzystać ze zwyczajne,j wspierającej rozmowy z psychologiem, by mogła Pani dotrzeć do przyczyny swojego niepokoju.

Życzę Pani tylko zadowalającego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam, proszę skorzystać z konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, z psychologiem. Aby poradzić sobie z trudną sytuacją, nauczyć radzić sobie ze stresem, pomocna jest psychoterapia. Doraźnie może Pani skorzystać z leków działających uspakajająco dostępnych w aptece bez recepty, skonsultować z farmaceutą.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl