Jak poradzić sobie po rozstaniu z ukochanym mężczyzną?

Miesiąc temu rozstałam się ze mną chłopak (byliśmy razem 3 miesiące). Po tygodniu miał już inną, wmawiając mi, że nie jest z nią po czym zablokował mnie na wszystkim. Miałam próbę samobójczej z której niestety mnie uratowano. Nastepego dnia do mnie napisał „Zrozum ze chce się zdystansować. Nie wpierdalaj się i daj trochę czasu. Żebyś przede wszystkim wypierdolila sobie z głowy te wszystkie nierealne wizje. Po prostu zrozum. Póki co spokój. Zobaczymy co przyniesie czas”. Chciałam jedynie utrzymywać kontakt bo sam proponował to na początku. Jestem w całkowitej rozsypce, bardzo za nim tęsknie i nie chce bez niego żyć. Dodam, że mam średnio zaawansowaną depresje (on wie o tym). Również nie rozumiem o jakie wizje mu chodzi oraz nie rozumiem tego co do mnie napisał.

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od Dziękuje, że napisała Pani do Portalu, poszukując dla siebie pomocy specjalistycznej, która jest Pani niezbędna.

Zacznę od podziękowania Pani za podzielenie się swoim doświadczeniem trudnych doznań z powodu rozstania z Chłopakiem oraz podjęcie decyzji, by poszukiwać dla siebie pomocy specjalistycznej, która to jest pani niezbędna.

Powracając do tematu zerwania Pani Chłopaka z Panią..., nie pozostaje Pani nic innego, jak przyjąć decyzję do wiadomości oraz uszanować Jego decyzję.
Przyznaję, że trochę zaniepokoił mnie styl wyrażania się i zwracania do Chłopaka do Pani.
Inspirowałabym Panią, do zadania sobie samej pytania, Co dawała Pani ta relacja i jak się w niej Pani czuła?

Zachęcam Panią mocno, by nie czekać i skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i podjęcia leczenia.

Gdyby pojawiły by się u Pani niepokojące myśli,
ma Pani możliwość skontaktowania się (ad hoc) z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, aktywnym codziennie, od 14.00-22.00, gdzie uzyskałaby Pani wskazówki/wsparcie psychologiczne (po wstępnym rozpoznaniu Pani sprawy).

Jest to oferta dla Osób dorosłych, którzy mają pilną potrzebę uzyskania potrzebnej pomocy oraz wsparcia.

Można dzwonić z każdego numeru (stacjonarnego i komórkowego) oraz z każdego miejsca w Polsce.

Zachęcam Panią, by nie czekać i sięgnąć po tak potrzebną Pani pomoc..

Wspieram Panią mentalnie,
Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605