Jak poradzić sobie po utracie przyjaciela?

Nie mogę sobie poradzić z utratą przyjaciela, mam myśli samobójcze, nie mam kasy na psychologów, nie chce mi sie nic, chce być tam gdzie on, przeżywać to co on, jestem głupia, dziecinna i nie mam pomysłu na życie

Dzień dobry!

Istnieją poradnie oraz ośrodki, gdzie terapia psychologiczna oraz pomoc psychiatryczna są refundowane. Warto pozwolić sobie pomóc. Może Pani również skorzystać z bezpłatnego anonimowego numeru telefonu zaufania: 116 123.

Pozdrawiam!