Jak poradzić sobie z anoreksją?

Jak można stopniowo poradzić sobie samemu z anoreksją? Jak to rozplanować i co robić?

Witam serdecznie,

Obawiam się że samodzielne wyjście z anoreksji bez pomocy specjalistów nie jest możliwe. Najlepiej skontaktować się z psychoterapeutą, porozmawiać i być może zapisać się na terapię a następnym krokiem jest wizyta u dietetyka i ustalenie odpowiedniego jadłospisu.

W razie dodatkowych pytań l zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry. Zachęcam do wizyty u psychoterapeuty. Współpraca ze specjalistą powinna pomóc w rozwiązaniu problemu. Nie można jednak lekceważyć obecnego stanu zdrowia, ponieważ zagraża on przede wszystkim życiu. Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska