Jak poradzić sobie z atakami padaczki u osoby będącej w przeszłości w śpiączce?

3 lata temu w wyniku kamicy wdała mi się sepsa.Wpadłam w spiaczke trwało to kilka dni. Po wybudzeniu wprowadzono mnie w farmakologiczna na trzy tygodnie. Doszło do ciężkiej niewydolności płuc nerek i lekkiej wątroby, 2 udary bakteryjne LPCZ. W szpitalu doszło do kilku ataków padaczki ropnia miednicy okolicy krętarza większego. Po szpitalu doszło do ataku padaczki i znów leki tj. Depakine. Ale było jeszcze gorzej.Zaczely się bóle glowy nagle uczucie "zbierającego" się ciśnienia w glowie zapachy topowoduje

Witam!
Problemem powinni zająć się neurolodzy, być może neurochirurdzy. Konieczna jest precyzyjna diagnoza, wiele badań obrazowych i elektrycznych mózgu. Odpowiedni dobór leków i ew. innych środków leczenia. Pacjent sam nie powinien szukać metod leczenia, to jest sprawa odpowiednich specjalistów. Są odmiany padaczki oporne na leczenie, dlatego nie można poprzestawać na jednym, jako jedynym leku. Są też metody niefarmakologiczne, ale najpierw trzeba sprawdzić te bardziej dostępne.
Z poważaniem
W. Łuczkowski