Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak poradzić sobie z atakami paniki po zerwaniu z dziewczyną?

Witam. Od dłuższego czasu martwie się o swoje zdrowie. Robiłem badania krwi, byłem u lekarz, który twierdzi, że wszystko jest ok. Siostra uważa że cierpie na ataki paniki i jestem hipochondrykiem.Często mierze sobie ciśnienie które raczej jest w normie. Wszystko się zaczęło od tego kiedy zerwała ze mna dziewczyną.Od 4 lat gdy robi się chłodno mam wrażenia jak miałbym zemdleć. Boje się też wychodzić sam w domu lub w nim zostawać w obawie, że coś mi się stanie. Samopoczucie też się wacha.
MĘŻCZYZNA, 25 LAT 6 miesięcy temu

Dziecko z ADHD w szkole

ADHD to zespół nadpobudliwości ruchowej. Dotyka on najczęściej dzieci. Jak uczeń z ADHD może funkcjonować w szkole. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Witam Pana Serdecznie,

Co mogę Panu zaproponować? Konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem zdiagnozowania i podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej, która byłaby dla Pana skuteczną.

Życzę Panu radości w codzienności, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
umów wizytę 0

Witam Pana Niezmiernie ważne jest, żeby Pana problem został prawidłowo zdiagnozowany i żeby podjął Pan psychoterapię, gdyż Pani lęki mogą przerodzić się w poważne zaburzenia. Żeby Panu pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pana problemu, dotrzeć do źródła Pana lęków i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii. Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii. Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami jak i przyczynami lęków oraz ich konsekwencjami, dzięki czemu odzyska Pan spokój i równowagę wewnętrzną. Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie, to zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji online, np. za pośrednictwem komunikatora Skype. Pozdrawiam serdecznie Hanna Markiewicz psycholog konsultacje@psycholog24online.pl http://psycholog24online.pl

Psycholog specjalizujący się w pracy z dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety