Jak poradzić sobie z bólem biodra po biopsji?

Od czerwca mój też z choruje na białaczkę mielomonocytową miał zrobioną biopsję 1 raz lewe biodro podobno lekarz przebił się przez 2 kości rana krwawila ok tygodnia. Miał 2 chemie teraz wyniki ma jak zdrowy człowiek Ale przeraźliwy ból który krąży od lewego do prawego biodra. 2 razy leżał w szpitalu że względu na ból i nic nie pomaga plastry trans... środki przeciwbólowe w tabletkach, kroplówkach dziś dostał zastrzyk z morfiny. Co robić?

Szanowna Pani, ciężko pomóc z poziomu portalu. Mogę zalecić wizytę w poradni leczenia bólu